Movies
Ratings
217
Be With YouRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 4.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
Little FockersRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
GhajiniRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5