Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0