Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 2.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0