Movies
Ratings
29
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5