Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Garfield MovieRated ★ 2.5
MigrationRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Trolls Band TogetherRated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 1.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5