Series
Ratings
113
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5