Movies
Ratings
85
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0