Titles you rated
District 9Rated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
AntzRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0