Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0- Take Me to the MoonRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Railroad ManRated ★ 1.5