Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hemlock GroveRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
MamaRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5