Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0