Movies
Ratings
503
PrisonersRated ★ 1.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
House of the DisappearedRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 0.5
Sing 2Rated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5