Titles you rated
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0