Titles you rated
MommyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 2.5