Series
Ratings
208
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.0
Dragons: Race to the Edge Season 2Rated ★ 3.5
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Spice and WolfRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 2.5
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.0