Movies
Ratings
126
Our TimesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5