Titles you rated
Radio StarRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
AlienRated ★ 1.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0