Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0