Series
Ratings
21
LIFERated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
PenanceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The CompanyRated ★ 3.0