Series
Ratings
62
Game of ThronesRated ★ 4.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0