Movies
Ratings
64
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5