Movies
Ratings
191
Forrest GumpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5