Movies
Ratings
988
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
 
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5