Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0