Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5