Movies
Ratings
253
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.0