Titles you rated
Eight BelowRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0