Series
Ratings
27
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5