Titles you rated
DerailedRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 3.0
JarheadRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
True GritRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0
State of PlayRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0