Titles you rated
The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Night of the HunterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0