Series
Ratings
158
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.5
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0