Movies
Ratings
367- MamaRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Diary of the DeadRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 3.0
Chef's SpecialRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0- Anna BolenaRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0
ZeitgeistRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Mao's Last DancerRated ★ 2.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0