Titles you rated
PicnicRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Over the FenceRated ★ 3.5