Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
RushRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0