Titles you rated
Red SorghumRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0