Movies
Ratings
14
Get OutRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5