Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0