Movies
Ratings
62
LeonRated ★ 2.0
Next Goal WinsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0