Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Without PermissionRated ★ 3.5
MagellanRated ★ 4.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
ElisRated ★ 2.5
The Young Girls Turn 25Rated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0
Black PanthersRated ★ 3.5
Uncle YancoRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The CowardRated ★ 4.0
Nayak: The HeroRated ★ 5.0