Movies
Ratings
75
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0