Movies
Ratings
282
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5