Titles you rated
Face/OffRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0