Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0