Movies
Ratings
165
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0