Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5