Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0