Titles you rated
CatsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
My punch drunk boxerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The RoomRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0