Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
AnotherRated ★ 2.0