Titles you rated
A PromiseRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 0.5