Movies
Ratings
262
The OutlawsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5